سلام مهمان گرامی، به سایت مجتمع پزشکی ققنوس خوش آمدید.

گروه سلامت یاسین طب
small
لوگوی ققنوس طب
مجتمع پزشکی ققنوس

زالو درمانی

زالو درمانی

زالو درمانی

 

⚠️بدون مشورت با پزشک متخصص زالو نیندازید!!

زالو درمانی در #طب_ایرانی سابقه زیادی دارد اما در کشور به صورتی که باید به آن اهمیت داده نشده است، در صورتی که در تمامی دنیا از خواص طبی و درمانی آن به بهترین شکل ممکن استفاده می کنند. مخصوصا کشور های اروپایی

🔰زالو به درمان بیماری های :

خواص زالو درمانی

1.میگرن
2.زخم های دیابتی
3.کاهش جوش های صورت
4.عفونت و تورم
5.بهبود واریس
و

به وسیله مواد ضد انعقادی و انتی بیوتیک و ضد قارچ که در بزاق زالو وجود درد پاکسازی خون و … کمک شایانی می کنند.

 

🔸زالو یک داروست همان طور که می دانیم دارو را نبایدخودسرانه مصرف کرد و حتما مشورت پزشک در این خصوص الزامیست، زالو نیز همانند دارو از این قاعده مستثنی نیست برای مثال افراد بالای 60 سال و خانم های باردار به هیچ وجه نباید زالو اندازی بکنند مگر با تجویز پزشک متخصص زیرا میتواند خطرناک باشد و همچنین در سایر افراد اگر بدون در نظر گرفتن مزاج فرد انجام شود می تواند سبب بروز خارش های پوستی، قرمزی و ورم مختصر شود.

زالو درمانی در درمانگاه تخصصی طب سنتی

🔸🔸🔸

🏷️افراد سودجو

فرد سودجو

در این میان بسیاری از افراد سودجو و متخلف از این موضوع سوء استفاده کردند و بدون داشتن تخصص اقدام به زالو اندازی می کنند، باید بدانید تنها پزشکان متخصص و سلامتکده های تخصصی طب سنتی که زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی فعالیت می کنند می توانند زالو درمانی کنند و تهیه زالو نیز باید از مکان هایی صورت بگیرد که مجوز رسمی داشته و تمامی پروتکل های بهداشتی در غذا رسانی و نگه داری زالو را به درستی انجام دهند.

 

 

🔰مجموعه سلامتکده های های ما در این راستا همواره سعی داشته که با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و کمک گیری از اساتید با تجربه و پزشکان متخصص طب سنتی بالاترین کیفیت را به مراجعین خود ارائه دهد.

 

📝 برای رزرو نوبت این جا کلیک  کنید

 

📌منابع: دکتر میر غضنفری(متخصص طب سنتی) – انجمن طب سنتی ناصر رضایی پور(متخصص طب سنتی) – دکتر شعرا(متخصص طب سنتی)

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.